У Будинку природи зрізали завіси дверей

26 листопада 2014, 14:17

8dfcf9615714a448ac03e0f92b733d6b_L-424x282

Скандал із Будинком природи, який не можуть поділити між собою центральна президія і Черкаська обласна організація Українського товариства охорони природи, сьогодні продовжився. У зв’язку зі зрізанням завісів дверей до одного з приміщень було викликано міліцію.

Про це інформує "Прочерк".

Нагадаємо, що через низку проблем, у тому числі й пов’язаних із власністю на Будинок природи, президія УТОП оголосила про тимчасове припинення повноважень голови обласної організації УТОП Олександра Роджи. До виборів нового голови опікуватися Будинком природи центральна президія утворила нову посаду директора і призначила на неї Олександра Солієнка.

Натомість сам пан Роджа зазначив, що центральні структури організації, відповідно до статуту, мають повноваження лише давати методичні рекомендації обласним організаціям, а не втручатися у їхню статутну та господарську діяльність. Таким чином, повноважень Солієнка Роджа не визнає.

Сьогодні вранці Олександр Солієнко викликав міліцію у зв’язку з тим, що технічні працівники, підзвітні Олександрові Роджі, зрізали завіси до приміщення першого поверху, свого часу добудованого підприємством його дружини, і де зберігається майно цього підприємства. Сам Роджа повідомив міліції, яка прибула на виклик, та журналістові «Прочерку», що Солієнко не має ніякого відношення до цього приміщення, і ніяких договорів про здійснення будівельних робіт із його дружиною не укладалося.

Остаточно з’ясувати, кому саме належить Будинок природи, має суд, засідання якого призначене на початок грудня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору