У Будинку природи не можуть розібратися, хто керує закладом

10 листопада 2014, 09:37

294398

У черкаському Будинку природи – скандал. Представники громадськості заявляють про рейдерське захоплення приміщення і незаконну зміну керівництва, інформує ВІККА.

– Частково це приміщення належить Черкаському обласному товариству охорони природи. Днями приїхала людина, яка назвалася делегованою від Всеукраїнської організації товариства охорони природи, і що нібито її назначила президія всеукраїнського товариства. Місцевий директор, який із 1985 року очолює заклад, каже, що це незаконно, і що більшість міських осередків висловили недовіру тій президії, бо в них є плани "віджати" це приміщення, а потім здати в оренду і отримувати за це гроші, – розповів представник ГО "Ультрас-Черкаси" Даниїл Майоров.

За словами Майорова, новий директор уже встиг змінити замки. Крім того, з приміщення зникли деякі документи, які підтверджували факт керування закладом Олександром Роджою. Щоб розібратися у ситуації, у п'ятницю представники громадськості їздили на місце.

Новий директор Будинку природи Олександр Солієнко запевняє, що призначений на законних підставах. Він переконує: громадськість проти нього налаштував колишній директор.

Зараз же конфлікт двоє директорів намагаються вирішити у правовому полі.

Поділитись

Коментарі

Вгору