У березні черкащанам покажуть безкоштовні театральні вистави

18 березня 2019, 09:04
У березні черкащанам покажуть безкоштовні театральні вистави

24 березня 2018 року о 13.00 на сцені міського будинку культури ім. Івана Кулика відбудеться підсумковий концерт лауреатів огляду-конкурсу театральних колективів. Вхід – вільний.

Глядачам покажуть дві вистави – «Застукало в двері» за мотивами твору Василя Барки «Жовтий князь» та «Сватання на Гончарівці» за Квіткою-Основ’яненком.

У лютому та в березні тривав огляд-конкурс серед театральних колективів, який присвячений 65-річчю створення області та 205 річчю від дня народження Тараса Шевченка. Він проходив у трьох містах – Золотоноші, Звенигородці та у Христинівці.

Свою майстерність демонстрували майже 40 колективів з Христинівки, Маньківки, Монастирища, Умані та Уманського району, Звенигородського, Лисянського, Шполянського, Смілянського, Городищенського та Катеринопільського районів, а ще – із Золотоноші, Золотоніського, Черкаського, Чорнобаївського та Драбівського районів.

Кращих визначали в номінаціях «народні аматорські театри малих форм», «народні аматорські театри», «аматорські театри», «зразкові аматорські театральні колективи», «кращий актор року», «кращий комедійний актор», «найхарактерніша чоловіча роль», «краща актриса», «кращий авторський твір».

За інформацією із прес-служби Черкаської міської ради.

Вгору