Черкаські енергетики розчищають лінії електропередач від гілок (фото)

18 березня 2019, 08:32

Більше 3000 кілометрів повітряних ліній розчистили працівники Товариства за минулий рік. Енергетики ПАТ «Черкасиобленерго» постійно ведуть масштабну роботу з розчищення трас ліній електропередачі від гілок дерев і зелених насаджень у населених пунктах, та за їх межами.

Роботи з розчистки повітряних ліній ведуться регулярно незважаючи на погодні умови, але населення не завжди розуміє їх значущість для надійного та безперебійного електропостачання.

- Мешканці не завжди добре ставляться до наших дій. Звинувачують, що обрізаємо не там і не так, як їм хочеться. Водночас, самі висаджують дерева під лініями електропередачі, що категорично заборонено. Ми, в свою чергу, проводимо планові розчистки впродовж року і сподіваємось, що місцеве населення буде з розумінням до цього ставитися. Краще зараз відключити лінію на короткий час, ніж потім через аварію цілий район залишився знеструмленим, - прокоментував майстер дільниці повітряних ліній Черкаського міського РЕМ Юрій Лубко.

ПАТ «Черкасиобленерго» закликає бути пильними, та під час виявленя обірваних проводів, повалених дерев, або гілок на лінії електропередачі тощо, терміново повідомляти про небезпеку ПАТ "Черкасиобленерго" за цілодобовим номером кол-центру (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, мобільними номерами (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 або номером диспетчерської служби району електричних мереж, чи управління ДСНС за номером 101, або місцеві органи влади.

За інформацією із прес-служби ПАТ "Черкасиобленерго"

Коментарі

Вгору