У батальйоні імені генерала Кульчицького відхрестилися від скандального шполянина

13 квітня 2023, 11:07

У батальйоні імені генерала Кульчицького відхрестилися від шполянина Сергія Коваля та спростували інформацію, що він у них служить. Про це військові написали на своїй сторінці у Фейсбуці.

За їхніми словами, Коваль служив у батальйоні лише до 2016 року.

"Сергій Коваль, є ветераном нашого батальйону. Звільнився з лав нашого підрозділу по демобілізації в 2016 році!. Тому, інформація, яка відображена на його сторінці, з приводу того, що він продовжує служити в нашому батальйоні - батальйоні оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького - не відповідає дійсності. Так само, як і пост Сергія Коваля не має відношення до нашого підрозділу", - йдеться у дописі.

Після цього допису Коваль видалив інформацію про службу в батальйоні.

Нагадаємо, колишній голова села Товмач, що на Шполянщині, Сергій Коваль втрапив у скандал, звинувативши одного з генералів ЗСУ в тиску на нього. Відомий український блогер та полковник Збройних сил України Анатолій Штефан «Штірліц», провівши власне розслідування, викрив Коваля у брехні. За його інформацією, чоловік не спілкувався із командувачем, а заяви про переведення до іншого батальйону не мають нічого спільного із описаною шполянином ситуацією.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору