Тимошенко, Бойко і Порошенко лідирують в президентському рейтингу, – опитування

11 травня 2018, 19:24

11% респондентів, опитаних центром соціальних досліджень "Софія", готові проголосувати за голову фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді Юлію Тимошенко, 9,8% - за співголову "Опозиційного блоку" Юрія Бойка, а 9,5% - за діючого Президента Петра Порошенка на виборах глави держави. Про це свідчать результати опитування, передають Українські Новини.

8,5% опитаних проголосували б за лідера партії "Громадянська ініціатива" Анатолія Гриценка, 7,7% - за лідера Радикальної партії Олега Ляшка, а 6,6% - за співака Святослава Вакарчука.

5,2% респондентів віддали б свій голос за депутата Ради, голову партії "За життя" Вадима Рабіновича, 4,7% - лідера партії "Об'єднання "Самопоміч", мера Львова Андрія Садового, а 2,5% - лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока.

Інші кандидати набрали б менше ніж 2% голосів, а 18,7% - не змогли відповісти.

Також респондентів запитали, чи брали б вони участь, якби президентські вибори відбулися в найближчу неділю.

40,5% опитаних заявили, що обов'язково б проголосували, 32,3% - точно не впевнені, але швидше за все, проголосували б, 7,9% - швидше за все, не проголосували б, 15% - не будуть голосувати, а 4,3% - не змогли відповісти.

Крім того, було задано питання: "За кого б ви проголосували - за досвідченого політика, що раніше займав керівні посади, чи за відому людину, яка не має стосунку до політики?".

42,7% респондентів проголосували б за досвідченого політика, 38,6% - за відому людину, а 18,7% не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 19 по 30 квітня.

Були опитані 2 016 повнолітніх жителів у всіх областях України (на підконтрольній території) методом особистого інтерв'ю.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Ольга сказав:

Я просто не розумію людей, які весь ас “наступають на одні й ті самі граблі”. Як можна використовувати “лимон, який вижали до останньої краплі”? Всі ці люди нам показали, на що кожен із них здатен. Хто любить бла-бла-бла і хто щось робить. Кожен проявив себе за багаторічне перебування у владі. Що ВИ ЩЕ ЧЕКАЄТЕ ВІД НИХ? Якихось змін? Покращення ВАШОГО життя? Здивована, що люди досі вірять Рабіновичу та Садовому. Чи це – альтернативні кандидати? Як у нас казали: “Я не за Бондаренка. Я – проти Одарича”…

Вгору