Цинізм зашкалює – депутати міськради перевершили себе!

20 березня 2020, 15:32

Під час сесії Черкаської міської ради, моїми колегами з опозиції, був внесений проект рішення, яким передбачалось зниження в ДВА РАЗИ відсотку премій міському голові, його заступникам та працівникам міськвиконкому. Це б дало можливість зекономити кошти і направити їх в резервний фонд м. Черкаси в сумі 25 млн. гривень, що б дозволило перенаправити ці кошти на додаткові виплати працівникам медичної галузі саме в такий напружений час для нашої країни під час карантину.

Вони тримаються за свої захмарні премії, які отримують з наших податків, мотивуючи тим, що "в цей скрутний час вони в посиленому режимі перекладають паперці з одного місця на інше, і виписують більшу кількість справок".

Їм плювати на лікарів, які отримують заробітні плати в 3-10 разів менші ніж у чиновників, і які перші зараз приймуть на себе удар від нової страшної епідемії.

Їм начхати на представників малого та середнього підприємництва, які вимушені зараз закривати свій бізнес, в умовах карантину і нових змін у законодавстві. Через місяць або два, не буде з чого брати свої премії, бо не буде кому плати податки до бюджету міста.

Вони вирішили зберегти свої захмарні премії, сума яких сягає 25 млн.грн. і зекономити на медицині. Совісті геть не має у моїх "колег" депутатів, які так проголосували. Час розставить все по місцях.

Депутат Черкаської міськради Тарас Коломієць

Коментарі

Анатолій сказав:

Що тут скажеш . Гнили вистрілять поголовно сук , нехай їм ці гроші на ліки підуть!!!

Проти сказав:

Молодчина

Яна сказав:

Я працювала кондуктором,але як зупинили транспорт я зараз з двома дітьми дома,як мені їх годувати,як сплачувати комуналку,а Ви про премії . Міська Рада подумала про людей,а не про себе😠😠😠😠

Справедлива сказав:

Д іждуться!

Вгору