Цьогоріч в Черкасах планують відремонтувати дороги на 60 вулицях

07 жовтня 2014, 16:00

58179_1

У Черкасах зараз працюють три бригади, які здійснюють поточний ремонт міських доріг. Зокрема, нині  ремонтними роботами з відновлення пошкодженого асфальтного покриття охоплені вулиці:  Крупської, Пастерівська, Фрунзе та Ярославська.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

Тоді як цьогоріч вже виконано поточний ремонт доріг по вул. Піонерській, Вербовецького (від Ватутіна до Петровського), Пролетарській (від Благовісної до Ільїна), Сурікова (від проспекту Хіміків до залізничного переїзду), а також – вул. Галана, Смаглія, Лісової просіки, Онопрієнка та Руставі.

Про це розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко.

За його словами, загалом, цьогоріч міська влада Черкас планує здійснити поточний ремонт доріг на близько 60 міських вулиць.

 У Черкасах поточний ремонт доріг здійснює з підприємство, яке виграло тендер на виконання зазначеного виду робіт. Це – Черкаський асфальтобетонний завод. Загальна сума тендеру за пропозицією переможця торгів складає 4,17 мільйонів гривень. За сприятливих погодних умов плануємо закінчити усі роботи до листопада, – наголосив Сергій Отрешко.

Нагадаємо:

22 серпня   відбулося відкриття пропозицій учасників конкурсних торгів на поточний ремонт доріг. У тендері взяли участь дві компанії – одна з Черкас, інша з Києва.
Так, свої тендерні пропозиції надали ПАТ «Черкаський асфальтно-бетонний завод» і ТОВ «Центршляхбуд» (Київ).

Черкаський асфальтний завод запропонував провести поточний ремонт міських вулиць за 4 млн. 167 тисяч 650 грн., а київська фірма – за 4 млн. 271 тис. 875 грн.
Тож перемогу  здобув той учасник, який запропонував найменшу ціну, а саме: ПАТ «Черкаський асфальтно-бетонний завод».

Поділитись

Коментарі

Вгору