ЦВК програло: Андрій Дикун повертається в статус кандидата в депутати

07 жовтня 2014, 17:00

26-dykun

На відмову ЦВК реєструвати Андрія Дикуна як кандидата в народні депутати по округу №200, кандидат відповів позовом у суд. Київський адміністративний суд України визнав дії ЦВК «занадто формалізованими», проте чиновники не змирилися - подали апеляцію. Лише увечері в понеділок Вищий адміністративний суд поставив крапку у спорі між ЦВК і уманчанином. Його рішення - на арену виборчих перегонів знову повертається один з найбільш рейтингових кандидатів, уманчанин, а нині ще й заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Андрій Дикун.

Про це інформує "Вечірня Умань".

Андрій Дикун став чи не єдиним кандидатом на окрузі №200, якого відмовилися реєструвати в ЦВК. Хоча в цей же час по всій Україні було зареєстровано цілу армію Дарт Вейдерів, Спайдерменів, колишніх регіоналів та відвертих сепаратистів. Чому так сталося невідомо...

-  Ми подали до ЦВК всі документи, які потрібні для реєстрації в кандидати у народні депутати України, - розповів на суді один із правозахисників уманчанина. – Проте ЦВК відмовило нам в реєстрації. Мотивуючи це наявністю певних неточностей та помилок у документах. Хоча всі їх можна було виправити. Так як це робилося на минулих виборах. Варто було б лише зателефонувати до Андрія Євгенійович та уточнити певну інформацію. Чому цього не було зроблено – невідомо.  На нашу думку, уманчани повинні обирати за кого їм голосувати.

Представники ЦВК на першому суді не з’явилися. Тож почути їхню думку та обґрунтування не вдалося. Проте, щойно суд суд вирішив скасувати постанову ЦВК та зобов’язав зареєструвати Андрія Дикуна як кандидата в народні депутати, була подана апеляція.

- На мою думку це була спроба недопустити мене до виборів - розповів Андрій Дикун. - за часів Януковича легше було зареєструватися кандидатом, ніж сьогодні. Але ми перемогли чиновників і готові виправдати довіру уманчан - перемогти на виборах.

Довідка: Андрій Дикун на минулих виборах до парламенту по округу №200 став четвертим по симпатіям жителів округу - після Миколи Наконечного і Максима Полякова. На цих виборах між ним і головним конкурентом Антоном Яценко не залишилося нікого з місцевих - Наконечний загинув, Поляков нині у списку партії Народний Фронт. Від партії Президента в Умані балотується Віталій Чудновський, що на минулих виборах балотувався у Білій Церкві. В Умані він маловідомий.

Поділитись

Коментарі

Вгору