Цьогоріч до громадського бюджету Черкас подали понад 120 проектів

21 серпня 2018, 22:01

Цьогоріч до громадського бюджету Черкас подали понад 120 проектів

122 ініціативи для поліпшення міського простору запропонували цьогоріч жителі Черкас у рамках громадського бюджету. Про це під час ранкової наради повідомив начальник відділу підтримки громадянського суспільства департаменту організаційного забезпечення, член координаційної ради Олексій Дубовий.

За його словами, наразі лишилося дев’ять перехідних об’єктів із 2017 року, ще 11 мають реалізувати в 2018 році.

– Серед втілених у життя проектів – капітальний ремонт вулиці Смілянської (встановлення регульованого пішохідного світлофору навпроти будинку № 133), ремонт тротуару на непарній стороні вулиці Смілянської від Володимира Ложешнікова до Вернигори та ремонт тротуару непарною стороною вулиці Чехова на відрізку від Надпільної до Благовісної, – розповів він. – Цього року ми встановили мобільну рентгенологічну систему в міській дитячій лікарні й втілили два бібліотечні проекти («Бібліотека під парасолькою» та «Бібліотека згуртовує громаду».

Він розповів, що частина проголосованих проектів частково реалізовані. Як-то: відкриті міські дебатні турніри (для цього придбали вже все необхідне обладнання), інтелектуальна платформа «Наукова хатка» (для неї теж закупили необхідне обладнання, наразі мають зробити капітальний ремонт приміщення), а ще придбані контейнери для втілення проекту під назвою «Банк одягу. Допомога тим, хто її потребує».  Наразі триває їх оформлення, також обмірковують, де саме їх встановлювати.

Олексій Дубовий повідомив також, що проекти для участі в голосуванні активніше подають у паперовій формі (109), аніж – електронній (13).

Загальна вартість громадських ініціатив, які були запропоновані цього року, склала 121 млн грн.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору