Цього року на Черкащині не буде свята богатирської сили пам’яті Івана Піддубного

23 серпня 2015, 15:33
1376988455_7

Фото з сайту oblradack.gov.ua.

Цьогоріч Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного не відбудеться. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда.

Як відомо, свято проходило традиційно у Чорнобаївському районі – на батьківщині відомого богатиря, – і співпадало з Днем Незалежності. Однак цьогоріч у ці святкові дні в Чорнобаї також проходять обласні змагання «Найспортивніше село Черкащини».

Голова Чорнобаївської РДА пообіцяв у коментарі виданню, що свято богатирської сили проведуть вже наступного року. Тим більше, що у 2016 році буде 145 років з дня народження Івана Піддубного.

Перенесення свята на наступний рік пов’язано як з економічними, так і з організаційними перепонами. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив ініціатор проведення свята, господарник Петро Душейко.

Своєрідною компенсацією для любителів свята богатирської сили стануть осінні змагання з боротьби, про що пообіцяв Петро Душейко як почесний голова обласної федерації з греко-римської боротьби.

Як зазначив Петро Душейко, у місцевої влади нині є плани проводити це свято протягом двох днів і в Чорнобаї, однак він категорично проти.

– Свято треба проводити у Красенівці, на Батьківщині силача і один день. Бо як показала практика, на наступний день вже мало хто приїздить, – зазначив Петро Григорович. – Тож чекатимемо наступного року. Можливо, й напруга в державі до того часу спаде. А як влада тоді знову не зорганізується для проведення такого свята сили, то ми проведемо його власними зусиллями.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору