“Ціна може зменшиться”: у міськраді розповіли про долю тарифу на проїзд

28 січня 2021, 10:00

Секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін розповів у коментарі журналістам "Про все", що вартість проїзду після регуляторної процедури може зменшиться.

Нещодавно у черкаських маршрутках сталося декілька неприємних інцидентів. Відтак водій одного з маршрутів побив дитину з посвідченням пільговика, а кондукторка вигнала з салону маршрутки вагітну жінку з дитиною.

Журналісти "Про все" поцікавилися, чи можуть вплинути згадані скандали на питання підняття тарифів на проїзд у Черкасах.

- Запущена регуляторна процедура не означає, що ціна гарантовано збільшиться. Вона може й зменшиться. Зараз нам нададуть розрахунки собівартості, комісія вивчить це питання і буде прийняте зважене рішення - зазначив Юрій Тренкін. - Усі перевізники проходять прозорі конкурси. Відповідно кожен, хто має необхідні транспортні засоби, може взяти участь у конкурсі.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що таку ж процедуру запустили й відносно тарифу на проїзд у черкаських тролейбусах. Ціну на проїзд у тролейбусі можуть підвищити до п'яти гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору