«Цей сучасний потяг – результат командної роботи партії «Слуга Народу», – Віталій Ільченко

23 вересня 2020, 19:03

Черкаси – ст. ім. Т.Шевченка – по такому маршруту відтепер курсуватиме новий комфортабельний потяг, з можливістю пересадки на потяги Інтерсіті, у напрямках Києва, Запоріжжя, Херсону. Його запуск – це продовження програми інфраструктурної модернізації країни, розпочатої за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

На урочистій частині запуску потягу були присутні Народний депутат України Олександр Скічко, Голова обласної державної адміністрації Сергій Сергійчук, кандидат на посаду міського голови міста Черкаси від партії «Слуга народу» Віталій Ільченко.

Невеличка екскурсія для високих гостей спочатку до кабіни машиніста, потім до вагону і, прямо там, сидячи у зручних кріслах всі троє відповідали на запитання представників ЗМІ.

В коментарі журналістам  Віталій Ільченко зокрема сказав, що це перший крок до покращення транспортного сполучення Черкас зі столицею і тільки початок програми Президента «Зшиваємо країну!». 

- Адже бюджетом на наступний рік вже передбачено 195 мільйонів гривень на електрифікацію і модернізацію залізничної колії від Черкас до ст. ім. Шевченка, що дозволить  розпочати рух потягу «Інтерсіті»   за маршрутом Черкаси-Київ. Таким чином дорога, що зараз займає 3 години 40 хвилин буде займати усього 2 години 45 хвилин, - зазначив Ільченко. - Цей потяг – якісний результат командної роботи партії «Слуга Народу». Він стане покращенням транспортної ситуації для черкасців і кроком до того, що містяни пишатимуться тим, що живуть у Черкасах. І кожен із них з гордістю зможе сказати: «Мій вибір – Черкаси!».

І ось урочистий момент – потяг, схожий на сучасний лайнер, рушив, залишаючи по собі відчуття чогось фантастичного, адже досі перон міста Черкаси бачив  старі дизелі, вироблені понад 40 років тому.

Для довідки: потяг вироблено на Крюківському вагонобудівному заводі, рухомий склад сформовано з 3-х вагонів із них: 1 вагон на 61 посадочне місце, 2 вагона на 58 та 51 посадочне місце, загальна кількість місць для сидіння – 170.

За розкладом потяг щодня робитиме 4 зворотніх рейси Черкаси – ст.ім. Т.Шевченко. Час прибуття враховує зручність пересадки на потяги «Інтерсіті», які йдуть в усіх напрямках нашої держави.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору