“Цей народ завалить будь-яку реформу. Навіть ідеальну”, – Юлія Фомічова

09 серпня 2019, 12:33

Цей народ завалить будь-яку реформу. Навіть ідеальну

Коли я підійшла до потрібного кабінету лікаря і побачила там чималу чергу, то одразу зрозуміла, шо щось не так. Треба було тікати, але я чомусь пішла вперед. Я ж записалася на 15.00. Зараз 14.55. Все буде ок. Електронний запис. Реформа в дії.

Наївна... Жіночка в черзі сказала, шо вчора до лікаря так і не потрапила. "Чому?" - закономірно поцікавилась я. Мовчанка. Я вмостилась зручненько, думаю, навіть телефон діставати не буду, я ж швидко, скоро мій час. І тут несеться яжемать. З двома дітьми віком, як у мене, приблизно. Ні тобі здрастє черзі сказати, ні тобі "хто крайній" для прілічія, двері ледь не з ноги "Я декларацію", - сказала вона. В мене і щелепа одвисла. "А шо так можна було?", - спитала я сама у себе по ходу, бо ніхто мені не відповів. А нічого, шо я тож декларацію? Нічого, шо мої діти в цей час хтозна-де???

Поки я обурювалася і хотіла вбивати, несеться номер два. Пенсіонер. Як виявилося інвалід І групи. "Я тіки спитать", - тож двері відчинив-зачинив, на чергу він плював. Не встиг той, шо тікиспросить вийти, біжить молоденький тікиспросить. А коли двері відчинив, то такий: "Декларацію можна?" - і шусть у кабінет. Яжемать на той момент уже вийшла. Ясенпень, дякувати за те, що ми їх люб'язно пропустили без черги, вона навіть не збиралася. Крім яжематері (мамська солідарність, твою м...ь), я всім доступною мовою намагалась пояснити, шо так не можна. Дійшло тільки до одного. Він чергу не помітив під кабінетом. Буває. Черга була тільки під цим кабінетом, шоб ви розуміли. 

...Через годину. Через годину після свого призначеного часу я змогла зайти до лікаря. Поки я була на прийомі, двічі туди заходили тікиспросить. Із них один якраз у той момент, коли мене напівголу оглядала лікарка.

Цей народ завалить будь-яку реформу. Навіть ідеальну. Який електронний запис? Ятікиспросить. Яжемать. Яінвалід. Янікогонеповажаю. Менінавсіхпосрать.

Допис з особистої сторінки черкаської журналістки Юлії Фомічової у Фейсбук

Коментарі

Дід сказав:

А, може, Циля, а не Юля?…

Виктор сказав:

Країна розвиненого хамства

Михайло Степанович сказав:

Як би лікар грубо виставив я же мать і інших ,то не булоб того бардака.Бо з такими по доброму не буде.Треба забути за всілякі пільги без черги.Які залишилися ще з СОЮЗУ.

Анна сказав:

І знаєте, що було б після того, як лікар виставив би “я ж мати і інших”? Ця матуся накатала б на лікаря скаргу і доктору після прийому довелося відписуватись і пояснювати свою “байдужість і хамство”. У нас в лікарні лікар виставила з кабінету одного такого пільгового з усіх боків і в підсумку отримала втик від начальства.

Олена сказав:

100%! Я усе тут згадане пережила під дверима травматолога. Один фах лікаря уже вказує на те, ХТО до нього прийшов. Хто на милицях, хто під руку із родичем, у кого нога в гіпсі, у кого рука, у кого травма, у кого просто закрити лікарняний. Йдуть і йдуть , незважаючи на те, що людина прийшла на СВІЙ час (для чого тоді запис?), роблять “козью мордочку” або “нещасний виглад”) і гайда без черги..Я от так просиділа 1,5 години після призначеного часу, сиджу та й сиджу. Закінчується прийом, виходить лікар:”А ви чого тут сидите, ви до мене?” А я йому: “А я прикрашаю коридор!” Смішно? Не дуже…Для чого запис? Чому медсестра не виходить та не гукає згідно запису, як у інших лікарів? Реформа “у дії”? Мабуть, ми отак уявляємо реформу медицини.

Мария сказав:

Народ это жертва реформ навязанных МВФ. Как украина взяла в долг от МВФ то в 2019 году пополнила список вымирающих стран. Все страны которые брали кредит у МВФ, стали вымирающими. Их больше 20 а Украина 8-я в списке после Венгрии.

Валентина сказав:

Це правда.. Теж відчуваю завжди, що реформи потрібно починати з своєї голови.

Віталій сказав:

І тут ви праві на 100% в Черкасах ситуація схожа а в дитячій поліклініці множимо на три…

Леонід сказав:

Навіть якщо врахувати, що писалось на емоціях, – стільки суржику у людини, що підписується журналістом!?. То де мовна реформа? В країні дійсно нічого не буде поки кожен не почне із себе.

Наталія сказав:

Класна стаття?І смішно і одночасно плакать хочеться.Нахабним людям плювати на все.Воно собі пре, і чхало на ту чергу.Ненавиджу таких?

Саша сказав:

В третій лікарні медсестра викликає за прізвищем, але це нічого ще не означає. Я, сидячи ще в черзі, помітила особу, яка мовчки намірювалася пройти переді мною. Ну медсестра позвала, я зайшла, вона заперлася зі мною, типу тільки спитати. Повернулася до мене і почала виганяти мене з кабінету, типу “Я только спросить, девушка я выйду и вы зайдете!” Я сказала їй, що нехай спитає в лікаря, можна їй переді мною пройти чи ні. Лікарка, звичайно, сказала щоб вона вийшла і зайшла за мною. Але ж за мною також люди по запису! Коротше, бардак.
Я не скандалістка, але я написала б скаргу, якби лікарка прийняла її. Одне діло, коли людина по людськи просить, а інше діло – нахабство та безнаказанність!

Вгору