Центральний басейн Черкас ремонтуватимуть до кінця наступного року

23 вересня 2021, 18:02

фото: Про все

З цього року приміщення центрального черкаського басейну розпочали ремонтувати. Нині на це виділили перші десять мільйонів бюджетних коштів, попереду — ще близько 20.

Журналісти "Про все" дізналися, в яку вартість обійдеться ремонт приміщення, що планують змінити всередині та наскільки скоро черкащани можуть знову відвідати головний басейн Черкас.

Замовником ремонтних робіт спорткомплексу став департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Виконувач обов'язків директора департаменту Богдан Бєлов розповідає, що перші мільйони на ремонт басейну вже "зайшли".

— Загалом на ремонт вже зараз "зайшло" перші 10 мільйонів. Загальна вартість усіх ремонтних робіт — близько 35. У цю суму входить ремонт чаші, внутрішній ремонт самого приміщення басейну та системи очищення води, зовнішнє утеплення, ремонт внутрішніх мереж. Вимоги про інклюзивність та доступність також враховані, — розповідає Богдан Бєлов.

фото: Про все

За даними "Прозорро", виконавець ремонтних робіт — ТОВ "ЧЕРКАСИМІСЬКБУД". Договір укладений між міськрадою та товариством на суму 34 974 179 гривень.

Оскільки фінансування ремонту "розбите" на два роки, термін виконання робіт лише орієнтовний — кінець 2022 року. За словами в.о. директора, точна дата залежить від фінансування з держави.

— Якщо фінансування буде вчасне, то згідно з договором ремонтні роботи мають закінчитися наприкінці наступного року. Але забігати наперед не хочу — можу сказати, що ремонт закінчиться тоді-то, а він ще триватиме, — зазначив Богдан Бєлов.

фото: Про все

Як повідомив директор МСК "Дніпро" Юрій Гончаров, ремонтні роботи в будівлі вже розпочалися.

— На сьогодні вже розпочалися серйозні ремонтні роботи. Йдуть ремонтні роботи даху — робитимуть новий. І вже починають утеплення фасаду, — зазначив Юрій Гончаров.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору