Це особиста образа,- мер Золотоноші прокоментував петицію проти начальника водоканалу

16 серпня 2017, 14:50

У Золотоноші обговорюють петицію про звільнення з займаної посади керівника комунального підприємства «Міський водоканал» Сергія Кузнєцова. Петиція набрала достатню кількість голосів. Міський голова Золотоноші Віталій Войцехіський переконаний, що петиція – це особиста образа її автора на начальника водоканалу.

- Цю петицію написала людина, яка особисто ображена на Кузнєцова. Справа в тому, що вони мешкають в одному будинку. Автора петиції було обрано керівником ОСББ, але згодом відбулися збори і його з цієї посади зняли. Він, напевно, образився і вирішив, що до цього приклав руку Кузнєцов, - коментує Віталій Войцехівський.

Петиція набрала необхідну кількість голосів – наразі 103 підписи. Утім міський голова не впевнений, що всі підписники – реальні люди. Наприклад, є такі, хто підписався не прізвищем та ім’ям, а «ОСББ» чи «містом чорнобривців».

- Всіх, хто підписався я хочу запросити на спільний суботник, який проходитиме у п’ятницю. Пропоную разом виправляти наші справи в комунальній сфері. Хоча, насправді, за час роботи Кузнєцова у місті є чимало зрушень і більшість золотонісців це бачать, - зауважує Віталій Войцезівський. – Але, швидше на все, ми винесемо цю петицію на розгляд сесії міської ради і запросимо автора петиції. Тоді й почуємо думку депутатів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Борис :

Уважно треба подивитися на дати подання петиції та переобрання голови ОСББ за допомогою адмінресурсу, де керівник УЖКГ
О. Флоренко розписувався за мешканців неприватизованих квартир під час переобрання голови ОСББ.

Вгору