Trustee Plus заявив про 200 000 користувачів і стабільну тенденцію до зростання

21 березня 2024, 15:44

  • Розробники сервісу Trustee Plus повідомили про нове досягнення.
  • Аудиторія мобільного додатка збільшилася до 200 000 осіб.
  • Керівництво відзначило зміцнення тенденції до зростання популярності сервісу.

Платформа цифрових фінансів в особі українського проєкту Trustee відзначилася черговим досягненням. Розробники вказали на швидке розширення аудиторії мобільного застосунку. Trustee Plus дістався до межі у 200 000 користувачів і продовжив подальше зростання, заявили в компанії.

З моменту запуску сервісу минуло два роки, що показує значний темп набору клієнтської бази. Причиною такої популярності, імовірно, стала спроба розробників стерти межу між індустрією цифрових активів і TradiFi-сектором. На їхню думку, клієнти оцінили широкі можливості Trustee Plus.

Купівля біткоїна за грн, виведення коштів на банківську картку, обмін активів або їх зберігання, оплата товарів в інтернеті або магазині — це лише невелика частина доступних послуг. Сервіс перетворює взаємодію з Web3-сферою на просту і зрозумілу повсякденну справу. І це відкриває його для мільйонної аудиторії.

«Ми чітко усвідомлювали, що користувач потребує більшої доступності сервісів, пов'язаних із цифровими активами. Ширші можливості, менше обмежень і безвідмовна робота. Набір простих і зрозумілих інгредієнтів, який пропонує Trustee Plus. І можу запевнити користувачів, що наша компанія продовжить йти назустріч клієнтам, роблячи їхнє життя більш комфортним», — заявив CEO Trustee Вадим Груша.

Розвиток і активність аудиторії мобільного застосунку привернули до нього увагу експертів. Багато аналітиків і журналістів відзначають, що компанія потрапила точно в ціль. Вона запропонувала клієнтам не просто зберігання та обмін активів, а й можливість розраховуватися за допомогою криптогаманця в торгових точках, онлайн-магазинах і різних сервісах.

Видання Icrypted занесло Trustee Plus до топу найкращих криптокарт у 2024 році. Автори підкреслили, що проєкт значно випереджає конкурентів за функціональністю і зручністю використання.

Також примітно, що розробники вже працюють над подальшим розвитком продукту. Визнання Web-спільноти, за їхніми словами, надало нового імпульсу для вдосконалення Trustee Plus.

Команда запевняє, що на користувачів у найближчому майбутньому чекають нові послуги та оновлення. Усе це розширить екосистему проєкту, а також надасть клієнтам свіжі інструменти для взаємодії зі світом цифрових активів.   

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору