Черкаська міськрада купила лаврове листя ціною в понад 600 гривень за кілограм

21 березня 2024, 16:11

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради провів тендер на купівлю понад 800 кілограм сухого лаврового листя. Переможцем стало ТОВ "Торговий дім "ХОДАК", запропонувавши продати товар за 589 693 гривень. При цьому 1 кілограм оцінили в 675 гривень, що удвічі дорожче, ніж при купівлі оптом в багатьох постачальників.

На тендер звернула увагу київська активістка Юлія Глушко.

"В Черкасах вирішили одним махом купити 874 кг лаврового листа по ціні 675 грн/кг. В цей самий час, на "промі " дурачки якісь торгують по 245 грн /кг , якісь ще приблуди - по 331 грн /кг", - обурюється жінка.

Очільник департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов каже, що подібні дописи вважає смішними. За його словами, значних грошей коштує доставка товарів, тому ціна на логістику теж враховується.

"Ціни треба порівнювати не з ринком, а з іншими аналогічними тендерами і містами: Київ, Львів, Одеса, Тернопіль, - розповідає журналістам Про все Бєлов. - Тоді будуть однакові умови. Коли доставка в один заклад і лише один раз, то це одне, а коли доставка в 53 заклади впродовж року - зовсім інше. Я бачив цей допис, вони всі аналогічні і провокативні".

Водночас департамент освіти місяць тому оголошував вже тендер на купівлю понад 900 кілограм лаврового листя. За словами Богдана Бєлова, цю закупівлю тоді скасували.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Мавр :

Навіщо про це писати?
Всерівно нікому до цього немає діла.Завтра буде часник,післязавтра горох.

Вєніамін :

Дежавю,десь таке вже було ,,в один заклад один раз,а в 53 заклади,в продовж року,, шось подібне зв’язане з ЗСУ – мутка якась.

Черкащанин :

А ми продаємо по 200.Ніхто не дзвонить,не цікавиться,не замовляє. Доставимо за власний рахунок.

Incognito :

Ось Вам і ринок збуту, теж сходіть на тендер, з Вашою ціною легко б виграли.

О :

Смішно? Це добре. Погано коли вже не смішно.

Oksana :

Обычно чинуши воруют при проведении ремонтов всяких, строительстве, закупках для военных, для детей и т.д. Но зарабатывать на лаврушке – это уже какой-то новый уровень. Изобретательно однако.

Петро :

Доставка кілограму лаврового листя ,я виходить, обійшлася в 300 гривень? Ви там з дуба впали? Мародери продовжують свої справи

Я :

Я згоден упродовж року доставляти у 53 місця своїм транспортом за 300+ к. На рік…

Вгору