Тролейбусів від «Азоту» місто так і не побачить, – Радуцький

28 жовтня 2014, 16:16

12

Після закінчення терміну контракту Валентини Жуковської із черкаським ПАТ «Азот» місто не побачить вкотре обіцяних перед виборами тролейбусів. У цьому переконаний секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький, інформує МедіаМайдан.Черкаси.

За його словами, після закінчення контракту почесний президент «Азоту» і кандидат у нардепи Валентина Жуковська, яка програла вибори «порошенківцю» Олегу Петренку, швидше за все, покине місто.– Я вважаю, що місто нічого не втратить, якщо Валентина Борисівна покине Черкаси. «Азот» залишиться і буде працювати, – заявив Олександр Радуцький.

Він наголосив, що 15 тролейбусів, які Валентина Жуковська обіцяла подарувати місту ще перед виборами 2012 року і знову пообіцяла передати їх перед цьогорічними виборами, – лише популізм.

– Це були обіцянки до виборів. Передача тролейбусів у оренду місту можлива, але я думаю, що Жуковську цей варіант вже не зацікавить, – переконаний він.

Нагадаємо, на сесії міської ради 23 жовтня депутат і однопартієць Жуковської Іван Сухарьков заявив, що ПАТ «Азот» планує створити товариство з обмеженою відповідальністю під назвою «Новий тролейбус», зробити вклад у це товариство всіх 15-ти тролейбусів, які перебувають на балансі «Азоту», та передати їх в оренду КП «Черкасиелектротранс» по сумі 1 гривня в місяць за кожен тролейбус.

Раніше у громадській студії «МедіаМайдану» Валентина Жуковська заявляла, що не збирається покидати місто навіть у разі свого програшу на парламентських виборах.

Поділитись

Коментарі

Вгору