Троє ентузіастів хочуть проведення Євробачення у Каневі

30 червня 2016, 13:10

1463732972-90

На сайті Президента України зареєстровано петицію із закликом провести пісенний конкурс Євробачення в м. Каневі.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт Глави держави.

Автор петиції - Олег Майборода.

Відповідна ініціатива зареєстрована ще 19-го травня, однак за цей період зібрала лише 3 голоси підтримки.

«Успішне проведення Євробачення в м.Канів призведе до залучення інвестицій у місто що сприятиме розвитку міста і регіону. Місто Канів має багаторічний досвід туристичного міста так як в місті знаходиться могила Т.Г.Шевченка і кожного року сюди тягнуться тисячі туристів з усього світу», - відзначив у власному повідомленні автор петиції.

Нагадаємо, після перемоги Джамали лунали пропозиції провести наступний конкурс Євробачення у Черкасах. Однак, як пише Інфоміст, в міському управлінні культури гворять, що заявку на відбір поки не подавали.

– Офіційно ніяких пропозицій по лінії Міністерства культури до нас не надходило. Заявку ми не подавали. Чекаємо роз’яснень умов проведення конкурсу: хто бере на себе економічну складову, якою буде фінансова участь міста тощо, – розповіла начальник управління культури ЧМР Валентина Шепецька. – Ми вивчаємо це питання з міністерством, пропрацьовуємо організаційні речі. Бо проведення Євробачення у місті – це значний фінансовий ресурс. Тому не вивчивши це питання, ми поки не готові заявлять про участь міста Черкаси у відборі.

Коментарі

Вгору