Черкащан просять бути пильними, – в області працюють вимагателі

30 червня 2016, 13:33

За численними повідомленнями посадових осіб підприємств та підприємців у червні почастішали випадки вимагання грошей від імені посадових осіб головного управління ДФС у Черкаській області та керівників державних податкових інспекцій області.  

Головне управління ДФС у Черкаській області просить бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. Переконатись, що вас ошукують дуже просто – слід  перетелефонувати за робочим номером телефону керівника тієї державної податкової інспекції, який «запрошує» вас до себе з грошима, за номером відділу комунікацій управління організації роботи головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34, або за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, а також обов’язково поінформувати про діяльність шахраїв громадські підприємницькі організації вашого міста/району.

Також просимо підприємців і бухгалтерів поширювати серед своїх колег і знайомих інформацію про можливі зловживання з боку вимагателів та зазначений вище спосіб перевірки відомостей, повідомлених псевдофіскалами.

ГУ ДФС у Черкаській області просить громадські організації поширити вказану інформацію серед своїх членів та розповісти підприємцям та посадовим особам підприємств, як протидіяти вимагателям

Коментарі

Вгору