Троє черкащан претендують на звання найавторитетніших українців 2016 року

12 грудня 2016, 09:10

892595

Журнал "Фокус" відкрив голосування для обрання найбільш авторитетних, на думку читачів, українців. До запропонованого списку претендентів увійшли не лише політики і бізнесмени, а й усі, хто впливає на розум і настрої: музикантів, активістів, митців тощо.

Голосувати мають змогу всі охочі не більше одного разу, однак при бажанні – за кількох кандидатів водночас. Голосування триватиме до 14 грудня 2016 року.

Список із майже сотні українців включає й трьох представників Черкащини, інформує vikka.ua. Це перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко, екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко та телеведуча Оксана Соколова.

Наразі найбільше голосів із земляків отримала Ірина Геращенко (13 місце), за нею іде Анатолій Гриценко (25 місце), а Оксана Соколова поки що опинилася у кінці рейтингу (87 місце).

У той же час першу сходинку рейтингу посідає президент України Петро Порошенко. За ним ідуть лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, секретар РНБО Олександр Турчинов, міністр оборони Степан Полторак та прем'єр-міністр Володимр Гройсман.

Коментарі

Вгору