Третина всіх викликів – хибні, – головний патрульний Черкас

08 червня 2016, 12:19
Фото: Про все

Фото: Про все

За останні сто днів значно зросла кількість викликів патрульних поліцейських у Черкасах, що свідчить про певне зростання довіри до роботи поліції. Проте, значна частка з них є хибними.

Про це на публічному звіті за результатами 100 днів роботи повідомив начальник Управління патрульної поліції м. Черкаси Вадим Лісничук.

Зокрема, в порівнянні з березнем, коли черговою частиною було зафіксовано 3 703 виклики, в травні кількість повідомлень про порушення становила вже 4231 виклик. Усього за весь період роботи патрульної поліції зареєстровано 11 792 виклики. З них 1680 викликів не несли в собі відповідного навантаження, а в 164 випадках особистість анонімного заявника не була встановлена. Більшість же з хибних викликів припали на початок роботи поліції.

- Ми розуміємо що більшість цих викликів були свідомо здійснені з метою перевірки роботи поліції, її реакції, часу прибуття, - зазначив Вадим Лісничук. - Проте, заходи по встановленню цих осіб не проводяться. Лише у серйозних випадках - по  повідомленнях про замінування, або повідомленнях, що несуть загрозу здоров'ю громадян, проводяться невідкладні оперативно-розшукові дії із залученням відповідних служб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору