ТОП-50 в Україні та передовий на “YouTube”: Черкаський національний назвав найголовніші досягнення 2021 року

28 грудня 2021, 10:59

Черкаський національний університет у 2021 неодноразово посідав передові місця серед міжнародних навчальних закладів, а його студенти були найкращими не лише в Україні, а й на міжнародних змаганнях і олімпіадах за межами країни.

Для журналістів "Про все" у Черкаському національному підбили підсумки 2021 року та назвали найбільш значущі події для навчального закладу та студентів.

Один із кращих у соцмережах

Черкаський національний посідає 19 місце з-посеред 132 українських університетів, представлених на платформі "YouTube". Водночас він 25-й із-поміж 113 університетів, представлених у соцмережі "Instagram".

Міжнародні угоди Черкаського національного

На фото - підписання Меморандуму з Українським центром в Азербайджані

Ректор Черкаського національного Олександр Черевко уклав угоди про співпрацю з університетами Польщі, Узбекистану, Таджикистану, Грузії. Це дає більші та розширені можливості академічної мобільності студентів і викладачів ЧНУ.

Святкування ЧНУ, яке тривало майже рік

Зустріч студентів ЧНУ

ЧНУ імені Богдана Хмельницького відзначив своє сторіччя. Упродовж року для студентів, викладачів, випускників, а також друзів та партнерів університету провели низку нестандартних та цікавих заходів. Була написана історія та створений фотолітопис ЧНУ, а сам університет видав низку ювілейних видань.

Також цьогоріч спеціально відкрили "капсулу часу", закладену 25 років тому. Натомість новий студентський склад написав новий лист у майбутнє - і його відкриє вже наступне покоління студентів ЧНУ.

У 2021 році також була створена Музейна раду університету, оновлений та офіційно відкритий "Музей історії університету" та "Музей університетської книги".

Традиційні 2 тисячі студентів

Першокурсники ЧНУ 2021 року

Попри пандемію COVID-19, Черкаський національний уже традиційно відкрив двері аудиторій для понад двох тисяч студентів. Така кількість вступників вже є стабільною й лише збільшується щороку, всупереч пандемії та іншим негараздам в Україні й світі.

Передовий серед інших університетів

Цьогоріч університет знову покращив свої рейтинги. Завдяки досягненням викладачів у науковій сфері, у рейтингу закладів вищої освіти ЧНУ посідає 18-ту сходинку (за версією "Scopu").

За версією роботодавців, серед 50 найкращих університетів ЧНУ - на 40 місці.

У Всеукраїнському рейтингу ЗВО для ІТ-галузі – 26 місце.

У консолідованому рейтингу ЗВО України – 34-й із 237 закладів.

У ТОП-200 університетів України Черкаський національний посів 38 місце.

Довічні стипендії та нагороди від Кабінету Міністрів

На фото - Борис Мінаєв

Доктору хімічних наук, професору, заслуженому діячу науки та техніки, завідувачу кафедри хімії та наноматеріалознавства Борису Мінаєву у 2021 році призначили довічну стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти.

Також протягом року 6 молодих вчених Черкаського національного отримали стипендії Кабінету Міністрів України та премії Черкаської ОДА.

Студенти ЧНУ отримали власний хаб

Хаб орієнтований на покращення та урізноманітнення навчального процесу, створений для цікавого й комфортного проведення вільного часу між парами з одногрупниками, для неформальних зустрічей, різних зборів і засідань.

Новий освітній центр для жителів Звенигородки

6 вересня у Звенигородці офіційно відкрився освітній центр ЧНУ, де всі охочі зможуть пройти курси підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, стажування чи підвищення кваліфікації. Окрім цього там можуть займатися перепідготовкою держслужбовців, голів, депутатів рад усіх рівнів, посадових осіб місцевого самоврядування.

Навіть вчителі в освітньому хабі можуть підвищити кваліфікацію, отримати сертифікат про знання державної мови. Для всіх охочих у новоствореному закладі навіть відкрили "університет третього віку".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору