Ткаченку погрожують спалити бізнес

21 липня 2014, 12:06

Викорчувати троянди та усі зелені насадження, а також знести легку огорожу-сітку, яка захищає квітучий газон на спуску по вулиці Леніна -з такою вимогою в ультимативній формі у неділю, 20 липня, невідомий молодик звернувся до садового центру «Сад мрій», який здійснював відповідні роботи на зазначеному спуску.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

На виконання його «наказу» дав добу. Після чого – пригрозив спалити усе, залишивши згарище, на кшталт того, що трапилось нещодавно з літньою терасою кафе «Хабібі», розташованого поруч.

 

– З відповідною заявою ми вже звернулись до правоохоронних органів, аби ті відповідним чином відреагували на ці погрози. Проте, зважаючи на останні події, які трапились з підпалом кафе «Хабібі», що знаходиться з протилежного боку обабіч спуску, вбачаю чийсь послідовний інтерес. Зокрема, припускаю, що, можливо, хтось вже зацікавився землею поруч з головним спуском на «Митницю». Тож і прагне шляхом примусу та погроз загарбати територію, де зараз висаджено кілька тисяч кущів троянд та інших різновидів квітів та декоративних кущів. Не виключаю, що, можливо, вже розглядаються варіанти, щодо встановлення на цьому місці торгівельних кіосків, – припускає депутат міської ради, директор садового центру «Сад мрій» Сергій Ткаченко.

За його словами, земельна ділянка, розташована поруч зі спуском, – міської комунальної власності. Тоді як догляд за цією територією ось вже котрий рік поспіль здійснює садовий центр «Сад мрій» за безпосередньої участі Сергія Ткаченка.

– За останні роки ми із захаращеної ділянки-сміттєзвалища зробили упорядкований квітник. Аби убезпечити вандалізм (адже такі випадки у нас траплялись щодня) територію за власний кошт огородили легкою металевою сіткою. Проте це не зупиняє бажаючих «дармових» квітів, які перелазять через огорожу, згинають її, аби зрізати троянди, – розповідає Сергій Володимирович.

А також додає, що, схоже, мати упорядковану зелену зону поблизу з місцем, де щодня проходять тисячі черкасців не всім до вподоби, коли мова йде про комерційні інтереси.

– Про це, хоча б свідчить кількість торгівельних павільйонів, які поступово розростаються у підніжжя спуску по вулиці Леніна. Можливо, хтось вже намітив розмістити свій торгівельний об’єкт там, де зараз висаджені троянди. Тож і погрожує розправою, якщо ми їх самостійно не знесемо , – відзначає Сергій Ткаченко.

Зі свого боку депутат Сергій Ткаченко наголошує, що не збирається потурати злодіям, навпаки – продовжуватиме розпочату справу з озеленення рідного міста для всіх черкасців.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору