Щоб в області й надалі було спокійно, міліції потрібна допомога черкащан

21 липня 2014, 11:48

Завдяки плідній співпраці та злагодженим діям правоохоронців та громадськості ситуація в області продовжує бути спокійною та контрольованою, проте в східних областях нашої країни вона продовжує бути напруженою. Щоб обстановка в області і надалі залишалася спокійною, працівникам міліції необхідна допомога громадян.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Правоохоронці закликають жителів Черкащини не втрачати пильність, бути уважними та обережними. У разі виявлення підозрілих валіз, транспортних засобів, інших предметів, залишених без нагляду тривалий час, а також осіб з підозрілою поведінкою, які віднедавна проживаючих на вашій вулиці чи будинку прохання негайно звертатися до вашого дільничного інспектора міліції, найближчого відділу міліції або телефонувати за номером «102».

Громадяни повинні розуміти, що забезпечити належний порядок в області можливо лише спільними зусиллями. Працівники міліції сподіваються на небайдужість та активну суспільну позицію жителів Черкащини, адже лише співпрацюючи ми зможемо забезпечимо спокій та безпеку нашого регіону.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору