Ткаченко виграє тільки на фоні Тулуба (інфографіка)

07 червня 2015, 23:26

395678

Видання "Деловая столица" порівняла показники мирних регіонів за перший квартал цього року за 20-ма суспільнозначущиним криріями. У результаті Черкащина отримала -35,5 бала, а очільник області опинився на 15-ій позиції рейтингу.

"При розподілі портфелів після революції губернаторська квота в Черкаській області дісталася "УДАРу" і була заповнена Юрієм Ткаченко – місцевим підприємцем з неоднозначною репутацією, який в "помаранчеву" п'ятирічку керував обласною податковою і міцно дружив з тодішнім губернатором Олександром Черевко", – пише видання.

Після президентських виборів Петро Порошенко перепризначив Ткаченко головою ОДА.

131049

 

"Якщо оцінювати його діяльність у порівнянні з одіозним Сергієм Тулубом, який проводив експерименти над областю протягом усіх років при Януковичі, можна помітити невеликий прогрес. Оскільки при Тулубі Черкащина стабільно демонструвала погані або порівняно погані показники за більшістю критеріїв. У першому кварталі Ткаченко отримав результат -35,5 бала і 15-е місце", – йдеться у повідомленні.

За даними видання, сьогодні в області всього п'ять показників краще середнього рівня, зокрема четверте-п'яте місця за динамікою споживчих цін і п'яте серед регіонів із найменшою смертністю дітей у віці до року.

При цьому Черкащина має найгіршу динаміку сфери послуг, третє знизу місце за динамікою сільського господарства, а також потрапила до п'ятірки відстаючих за рівнем народжуваності.

Також на Черкащині найбільша частка працівників, яких відправили у безоплатні відпустки та найвищий рівень бюджетних боргів перед підприємствами ЖКГ (у розрахунку на одного жителя).

Невеликі в області темпи будівництва нового житла та обсяги освоєних капітальних інвестицій.

За інформацією vikka.ua

Поділитись

Коментарі

Вгору