Черкаський центр екстреної меддопомоги створив резерв медикаментів майже на 900 тисяч

08 червня 2015, 07:22

1У Черкаській області створено запас медикаментів на випадок масового надходження постраждалих із зони АТО, інформує Економіка сьогодення.

Минулого року за рішенням Черкаської обласної ради на цю справу для медичних закладів обласного рівня було виділено близько 700 тис. грн. А такі лікувальні заклади, як обласна лікарня та Центр екстреної медичної допомоги, створили додатковий резерв із власних запасів. Зокрема, резерв медикаментів та виробів медичного призначення у Центрі екстреної медичної допомоги складає близько 900 тис. грн., повідомляє директор КП «Обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Черкаської обласної ради Владислав Свириденко.

- Ми не повинні повторювати тих помилок, негативні результати яких ми нині спостерігаємо в зоні бойових дій, — говорить Владислав Свириденко. — Сьогодні маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Велику увагу необхідно приділяти системі екстреної медичної допомоги і лікарням “швидкої”. Таких медичних закладів в Україні небагато. Тому, на мою думку, необхідно в кожній області визначити міські лікарні, в яких багатопрофільність є вагомою складовою, особливо у хірургічному плані, посилити їх, переформатувати роботу приймальних відділень, щоб вони були готові до масового прийому постраждалих. Там має бути гарантований запас кисню, медикаментів, обладнання. Це задача номер один у тій суспільно-політичній ситуації, в якій знаходиться наша держава. Бо якщо військові дії посиляться або вийдуть за межі Східного регіону, наша система охорони здоров’я не зможе надати допомогу відразу всім. Якою б не була фінансова скрута, сьогодні не може бути й мови про скорочення лікарень інтенсивної терапії. Потрібно підходити до всього виваженіше і серйозніше, бо людські життя не мають ціни. Це безпека наших людей…

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору