Ткаченко став першим губернатором, з яким поспілкувалася журналістка “Страстей…” (відео)

05 грудня 2017, 23:27

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко не приїхав на пост-шоу «Страсті по Ревізору», куди його запросила журналіста Олена Філонова.

«Страсті» - це пост-шоу, яке йде по Новому каналу відразу після програми «Ревізор». У студії експерти детально розбирають всі ситуації, які показують у «Ревізори» - візити ресторатора Миколи Тищенка до ресторанів та готелів. До студії журналіста «Страстей» Олена Філонова запрошує також і міських голів. Для цього вона особисто приходить до їхніх кабінетів. Добралася вона і до Черкас.

Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка застати на місці не вдалося – він був у відрядженні, тож Олена Філонова попрямувала до його заступника – Станіслава Овчаренка. А далі – ще й до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

- Я знаю всіх мерів України, а з губернатором я вперше спілкуюся, - сказала Філонова, запрошуючи очільника області на програму.

Юрій Ткаченко відповів, що поїздку запланує. Утім на пост-шоу він так і не приїхав.

- Він мав приїхати, але не приїхав. Він губернатор і  у нього важливі справи, - сказала Олена Філонова вже в студії програми.

Нагадаємо, напередодні вийшов випуск про те, як «Ревізор» проводив інспекцію у черкаських закладах. В об’єктив відеокамер програми потрапили – кафе «Два гуся», легендарна «Чебуречна», ресторан «Буба» та база відпочинку ТЕМП.

Детальніше про спілкування Олени Філонової з Юрієм Ткаченком - у сюжеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору