Легендарний черкаський заклад розчарував відомого ресторатора (відео)

05 грудня 2017, 11:56

У Черкасах три заклади харчування та база відпочинку потрапили в об’єктив відеокамер програми «Ревізор», що на Новому каналі. Заклади проінспектував відомий ресторатор Микола Тищенко.

Першим під перевірку потрапив заклад «Два гуся», що на території Фермерського ринку. «Два гуся» це – мережа ресторанів, яка працює у семи містах України. Утім, у черкаському закладі ревізор побачив антисанітарію, неправильне зберігання продуктів, відсутність маркування та зіпсовану капусту з якої вилетів метелик. І це ще неповний перелік того, що неприємно здивувало Тищенка.

З позитиву відзначив лише доступні ціни, а от дегустацію замовленої страви назвав повним провалом.

Під критику «Ревізора» потрапила також і легендарна в Черкасах «Чебуречна». Попри 20-річну історію закладу, чебуреки тут готують у бруді. Невимитою була витяжка, підлога, прибори, а саме обладнання - старе.

- Таке відчуття наче ми в когось в старій комунальній квартирі, а не в гарячому цеху "Чебуречної". Поруч з робочою поверхнею – швабра та брудне відро, - сказав Микола Тищенко.

Утім одна відзнака «Ревізор рекомендує» таки лишилась у Черкасах – її отримав заклад «Буба» - ресторан грузинської кухні.

Окрім закладів харчування «Ревізор» також побував на базі відпочинку ТЕМП. База теж лишилася без відзнаки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору