Ткаченко не хоче створювати профільні конкурсні комісії в ОДА

25 грудня 2014, 15:26

люстрація

Вчора представники тимчасової комісії з кадрових питань - Скалько, Бублій, Стадник, Рекун, Феофілова - мали зустріч із Головою ОДА Юрієм Ткаченком. Метою зустрічі було обговорення участі комісії в процесі кадрових призначень. Голові подали наступне звернення:

Шановний Юрію Олеговичу!

Згідно рішення Громадської ради при Черкаській ОДА, прийнятого на її засіданні 23 грудня, просимо включити 2-х представників тимчасової комісії Громадської ради з кадрових призначень – Анатолія Рекуна та Вікторію Феофілову – до основного складу конкурсної комісії, яка проводить конкурсний відбір кандидатів на заміщення вакантних посад в ОДА.

Також громадська рада рекомендує для більш фахового підходу до визначення кандидатів на посади до кожного конкурсу долучати до основного складу комісії 2-х фахівців даної окремої галузі та 2-х представників профільних комісій Громадської ради при ОДА. В такому разі голос громадськості буде більш вагомим, а конкурсна комісія – більш компетентною. А отже не будуть виникати звинувачення у«лобіюванні» представниками влади певних кандидатур (як у випадку з очільником управління екології) чи нефахового ставлення до посади (як у випадку з очільником управління культури).

Під час обговорення цього питання був також присутній голова конкурсної комісії Віталій Коваль. Юрій Ткаченко погодився внести запропонованих членів в комісію, однак продовжує відмовлятися від доцільності створення профільних конкурсних комісій. Щодо призначення начальника управління культури, Юрій Олегович повідомив, що збирається просити раду митців визначити кандидатів на цю посаду.

Також було обгорено ряд інших питань: надсилання на пошту Громадської ради при ОДА проектів програм за 20 днів до їх прийняття, виділення кабінету для особистого прийому громадян членами Громадської ради. В цих питаннях отримали розуміння та підтримку Голови ОДА. Обговорювалося також скандальне звільнення та поновлення на посаді Вадима Корчаки. Юрій Ткаченко пообіцяв не надавати йому можливості працювати, принаймні, до особистого розпорядження міністра юстиції.

За інформацією Черкаського громадського люстраційного комітету

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору