Територію, де кішка покусала черкащанку, оголосили неблагополучною на сказ

17 квітня 2019, 11:36

Територію, де кішка покусала черкащанку, оголосили неблагополучною на сказ

Випадок сказу, який днями трапився у житловому масиві по вулиці Грушевського, розглянули цього тижня члени постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії Черкаської міської ради під головуванням заступника міського голови Людмили Бордунос.

У зв’язку з виявленням захворювання на сказ, Черкаським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в області разом із фахівцями державної ветеринарної медицини проведено комплексне епізоотичне та епідеміологічне обстеження осередку сказу. У результаті встановлено, що ймовірним джерелом інфекції є хвора на сказ дика тварина.

У зв’язку з вказаними обставинами, члени постійної надзвичайної протиепізоотичної комісії Черкаської міської ради ухвалили рішення оголосити неблагополучною по сказу територію: частину мікрорайону «Соснівський», яка обмежена вулицями Б. Вишневецького, Святотроїцькою, Надпільною та частиною залізничної колії зі сторони вулиці Одеської.

А також – загрозливою по сказу зону: частину мікрорайону «Соснівський», яка обмежена вулицями Грушевського, О. Дашкевича, Надпільною та частиною залізничної колії зі сторони вулиці Одеської. Крім цього, затверджено план першочергових заходів з локалізації та ліквідації осередку сказу тварин в місті Черкаси.

Нагадаємо, що за словами потерпілої, безпритульну кішку вона підгодовувала уже давно. Того дня чотирилапа стала жертвою нападу зграї вуличних собак.

Коли жінка намагалася надати допомогу травмованій тварині, та її покусала і подряпала. Кішку відвезли до ветеринарної лікарні, де вона загинула. Результати експертизи показали, що чотирилапа була хвора на сказ.

Фахівці Міської державної лікарні ветеринарної медицини в місті Черкаси негайно сповістили про це опікунку хворої тварини. Жінка уже звернулася по медичну допомогу.

Читайте такожНардеп від Черкащини вимагає покарати поліцейського-садиста, який жорстоко познущався над собакою.

 

Коментарі

Маша сказав:

Скоріше за все це від крис!!

Вгору