Нардеп від Черкащини вимагає покарати поліцейського-садиста, який жорстоко познущався над собакою

18 березня 2019, 15:00

Правоохоронця-живодера з Кривого Рогу Олександра Руденка, який 2 березня насадив собаку на вила і кинув у вогонь, все ще не покарано. Зловмисник досі обіймає посаду начальника сектору кримінальної поліції відділення на станції «Кривий Ріг-Головний», інформує 04744.info.

На думку народного депутата України Антона Яценка, ця ситуація є категорично неприйнятною. Тому 15 березня під час години запитань до Уряду парламентар звернувся до представника Міністерства внутрішніх справ щодо термінового її врегулювання.

Народний обранець наголосив, що більше як рік тому Верховна Рада України прийняла Закон №2120-VIII від 22.06.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження гуманного ставлення до тварин)». До Закону було враховано подані народним депутатом пропозиції, що передбачають посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

- Чому ж тоді цей нелюд досі працює в органах внутрішніх справ? Коли його буде звільнено та притягнуто до кримінальної відповідальності? Вважаю, що такі особи ганьблять звання і честь поліцейського, а також принижують українське суспільство, ― зазначив Антон Яценко.

Представник Міністерства внутрішніх справ запевнив народного депутата, що його звернення буде передано до Національної поліції України та згідно із законодавством буде прийнято відповідне рішення.

Також нардеп підготував звернення до Голови Національної поліції України Сергія Князєва щодо перевірки фактів злочину та притягнення до кримінальної відповідальності Олександра Руденка, а також звільнення його з правоохоронних органів України.

- Поліцейський-садист, який знущається над тваринами та затриманими громадянами, не повинен працювати в поліції, ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно народний депутат звернувся із заявою про злочин до Генерального прокурора України Юрія Луценка та Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби щодо початку невідкладного досудового розслідування та притягнення Олександра Руденка до кримінальної відповідальності.

Також Антон Яценко пообіцяв винагороду в сумі 10 тис. грн тому, хто надасть будь-яку інформацію про шкуродера, який днями відрізав хвоста собаці в Умані.

- Дізнався із соцмереж, що в місті Умань по вулиці Успенській, 110, у мікрорайоні Міщанка, невідомі виродки здерли шкіру з хвоста безпритульного собаки та залишили напризволяще. Дуже обурила ця ситуація. Вчинок нелюдів, які так жорстоко повели себе з твариною, не підлягає виправданню. Терміново звернусь до Національної поліції України, Генеральної прокуратури України щодо встановлення осіб, причетних до злочину, та притягнення їх до кримінальної відповідальності, - зазначив народний обранець.

Коментарі

Вгору