“Комусь холодно, а дехто економить”, – чи можливо продовжити «опалювальний сезон» у Черкасах

17 квітня 2019, 12:16

Через погіршення погодних умов температура у квартирах черкащан опустилася до 19 градусів і нижче. Через це дехто з містян скаржиться на холод у власних домівках і готовий платити за «продовження опалювального сезону». Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась у коментарі "Про все" розповів, за яких умов можна підключити будинок до опалення.

- Це вічна проблема: хтось хоче, щоб було тепліше, а хтось хоче менше платити. Тому рішення повинен прийняти будинок на загальних зборах. Тобто керівники ОСББ повинні принести протоколи цих зборів і далі питання вирішуватиметься. Також ще є технічна можливість підключення. Якщо це один будинок із району і розташований у кінці, то без підключення попередніх дати туди тепло неможливо. А в більшості випадків ми готові дати теплоносії, - сказав Павло Карась.

На сьогодні жодне ОСББ не звернулося із питанням підключення опалення. На думку Павла Карася, більшість мешканців багатоквартирних будинків готова мати певні незручності, аби зекономити.

У закладах освіти та охорони здоров’я заключені договори із «Черкаситеплокомуненерго» тому там буде опалення доти, доки діятимуть ці угоди й вони сплачуватимуть кошти.

Також Павло Карась зауважив що коштує додаткове тепло так само, як і під час опалювального сезону.

Читайте також: Через заморозки на Черкащині оголосили жовтий рівень небезпечності

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Поки включать опалення, знов на вулиці потеплішає. Навіщо “гратися”? По закону опалення до 15 квітня. Так що пару днів можна й потерпіти. Просто вже немає сил сплачувати по 1,5- 2 тисячі за опалення.

тамара сказав:

погоджуюсь з вами.навіщо включати .на дворі весна і економія.

Вгору