Скажена кішка покусала жінку в Черкасах

16 квітня 2019, 12:12

У Черкасах скажена кішка покусала жінку

Випадок сказу зафіксовано у житловому масиві по вулиці Грушевського  у місті Черкаси 14 квітня. 

За словами потерпілої, безпритульну кішку вона підгодовувала уже давно. Того дня чотирилапа стала жертвою нападу зграї вуличних собак.   Коли жінка намагалася надати допомогу травмованій тварині, та її покусала й  подряпала. Кішку відвезли до ветеринарної лікарні, де вона загинула. Результати експертизи показали, що чотирилапа була хвора на сказ.

Фахівці Міської державної лікарні ветеринарної медицини в місті Черкаси сповістили про це опікунку хворої тварини. Жінка уже звернулася по медичну допомогу.

У зв’язку з виявленням захворювання на сказ Черкаське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в області разом із фахівцями державної ветеринарної медицини міста розпочали епізоотичне обстеження в осередку виникнення захворювання. Вони вивчають  контакти хворої кішки  з іншими людьми та тваринами, проводиться вимушена дезінфекція, а також щеплення тварин проти сказу.

За результатами обстеження буде підготовлено  проект рішення про встановлення карантинних обмежень у Черкасах та розроблено комплекс заходів з ліквідації сказу.

Фахівці Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в області закликають містян, які останнім часом мали контакти з безпритульними тваринами або стали жертвами їх агресії, негайно звертатися у травмпункт «Третьої Черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги». Якщо з безпритульними тваринами контактували діти, - у травмпункт Черкаської обласної дитячої лікарні.

За інформацією прес-служби головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області 

Читайте такожОрганізатори черкаських фестів розповіли про свої “проколи”.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору