Територіальній громаді Черкас повернуто басейн вартістю майже 700 тис. грн.

06 жовтня 2017, 10:11

У 2011 році Черкаською міською радою до переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації, було включено басейн дошкільного навчального закладу № 50 «Світофорчик». У 2016 році Вищим господарським судом України постановлено крапку у тривалому судовому спорі та залишено в силі рішення судів попередніх інстанцій про задоволення позову прокурора щодо скасування незаконного рішення органу місцевого самоврядування та первинного договору купівлі–продажу, укладеного між міською радою та суб’єктом господарювання.

Проте, за час судового розгляду спірне приміщення формально неодноразово відчужувалося юридичними особами на користь їх засновників та у зворотному порядку.

Незважаючи на актуальність питання належної організації дозвілля дітей, які відвідують дитячий садок, розташований у центральній частині міста, міською радою не вжито заходів щодо фактичного повернення приміщення басейну та використання його за первинним цільовим призначенням.

З метою забезпечення прав дошкільнят на належні умови здобуття освіти, прокуратурою внесено позовну заяву про витребування вказаного майна на користь держави.

Рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси від 04.10.2017 позов задоволено та зобов’язано відповідача повернути приміщення басейну вартістю майже 700 тис. грн. у власність територіальної громади м. Черкаси.

 За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору