Тендер на поставку ліків в черкаські медзаклади виграла фірма, по’вязана з кіпрськими офшорами, Богатирьовою та РФ?

19 червня 2016, 17:07

images

За інформацією «Вісника державних закупівель» Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради уклав договір із ТОВ «Фрам-Ко» на поставку ліків на суму 3 млн 654 тис. 300 грн у стаціонарні медичні заклади Черкас, інформує "Вичерпно".

Мова йде про поставку 635 одиниць товару в такі лікувально-профілактичні заклади м. Черкаси як: Перша черкаська міська лікарня, Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги, Черкаська міська дитяча лікарня, Черкаська міська інфекційна лікарня, Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини», Перша Черкаська міська поліклініка, Друга Черкаська міська поліклініка, Третя Черкаська міська поліклініка, Четверта Черкаська міська поліклініка, П’ята Черкаська міська поліклініка.

Ці медикаменти призначені для забезпечення першого безоплатного дня лікування для пацієнтів Черкас, що поступили до лікувальних закладів міста у невідкладному стані. Ця ініціатива міськради почала діяти з 1 березня 2016 року, хоча торги відбулися пізніше. Як пояснив директор департаменту охорони здоров’я Олег Стадник, щоб не затягувати цей процес і розпочати лікувати людей у перший день безкоштовно, вони просто наблизили асигнування із загального кошторису і збільшили їх на 1-ий і 2-ий квартали. А ті асигнування, на які були оголошені торги, залишається у другому півріччі. Тому, коли будуть проведені торги, на оці асигнування і з’явиться можливість заключити угоду на 3,5 мільйони гривень.

Що ж до фірми, яка виграла тендер, то за даними єдиного державного реєстру ТОВ «Фрам-Ко» створено в жовтні 2014 року і має юридичну адресу: Київська область, Києво-Святошинський район, село Софіївська Борщагівка, вул. Леніна, 114. Засновником ТОВ «Фрам Ко» виступив кіпрський офшор, компанія Кламмнет Лімітед. Кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Фрам Ко» є громадянка Росії Ольга Болотникова. Керівником ТОВ «Фрам Ко» числиться Наталія Калінська.

У тому ж ЄДР зазначено, що компанія Кламмнет Лімітед зареєстрована за адресою Кіпр, м. Нікосія.

Цікаво, що за цією ж адресою зареєстрована і фірма Brazhnikov & Partners Ltd.

До речі, Петро Бражніков, який є громадянином Російської Федерації, є кінцевим бенефіціарієм ТОВ «Прана-Фарм», серед  переліку засновників якої є також Олексій Томаш та Сергій Ходос.

У свою чергу Сергій Ходос значиться директором донецької фірми «Фра-М», яка згідно розслідування «Наших грошей» мала у 2015 році ту ж саму адресу, що і «Фрам-Ко».

Цікавим є той факт, що свого часу фірма «Фра-М» за часів, коли Міністром охорони здоров’я була Раїса Богатирьова, вигравала чимало тендерів.

У 2012 році «Фра-М» виграла тендер на 35,5  млн грн по закупці ліків для онкохворих, інформує «Українська правда».

А в 2013 році, пишуть «Наші гроші», фірма отримала від МОЗ понад 131 млн грн. А у 2014 році підприємство виграло цілу низку тендерів міністерства оборони.

До слова, на тендер також подавалися київська компанія ПрАТ «Медфарком-Центр» та дніпропетровська фірма ТОВ «БАДМ-Б». Проте останній було відмовлено в участі в торгах, оскільки, як зазначається у звіті про результати проведення процедури відкритих торгів, учасник не надав забезпечення пропозиції конкурсних торгів.

Коментарі

Вгору