Тальнівський ветеран АТО виготовляє ножі ручної роботи

13 грудня 2021, 18:57

Атовець Олександра Слободяника проживає в Гордашівці Тальнівського районі. З початком бойових дій на Сході України Олександр Слободяник пішов у військкомат: у списках його не було, тому записали добровольцем. Додому повернувся через 2 роки. Тут на нього чекала кохана дружина Ліля, з якою познайомився через інтернет, інформують Вісті Черкащини.

А робити ножі Олександр навчився від свого дядька, нині покійного. Спочатку був у нього за учня-помічника, потім натренувався, що стали виходити кращі, ніж у дядька. Коли дядька не стало, всі його клієнти «повиходили» на Слободяника, аби виконав закази. Чоловік забрав дядьків станок, докупив ще шысть і почав працювати на себе.

Виготовити ніж – робота непроста, включає 14 процесів, здавалося б, дещо рутинна. Вирізав, обточив, наточив, руків’я приклепав – готово. Насправді, як будь-яка ручна робота, виготовлення ножів вимагає творчого бачення та неординарного підходу. Тоді й сам процес стає цікавим, а виріб – оригінальним і досконалим. Ножі Слободяника користуються популярністю у всій окрузі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору