Тальнівська поліція допитує свідків у справі проти Януковича

11 січня 2017, 09:23

titushky_bitaУ понеділок, 9 січня, лідеру тальнівських «свободівців» Віталію Шуляку зателефонували із місцевого відділку поліції і попросили прийти на допит стосовно подій на Майдані, пишуть "Вісті Черкащини".

– До мене подзвонили і сказали, що маю прийти до них на допит стосовно подій на Майдані 2013-2014 років. Кажуть хочуть, щоб розказав, хто і за які гроші їздив у Київ. Наголосили, що проходжу як свідок, – розповідає Віталій Олександрович.

Чоловік порадив правоохоронцям звернутися до нього офіційно, через повістку. Повістку Шуляку вручили майже відразу. Із неї видно, що він буде допитаний у кримінальному провадженні від 28 лютого 2014 року.

У Тальнівському відділенні поліції кажуть, що отримали доручення взяти свідчення від голів партій, які брали активну участь у Революції Гідності. Питатимуть, чи відомі їм прізвища місцевих організаторів антимайдану та «тітушок». «Батьківщина» уже дала свідчення.

Водночас, як пише видання, відомо, що на антимайдан із Тального у Київ возили керівники партії регіонів та тодішні очільники району. Та невідомо, чи були вони до цього часу допитані.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору