Талановита молодь Сміли отримуватиме стипендії до кінця року

25 жовтня 2018, 15:25

Талановита молодь Сміли отримуватиме стипендії до кінця року

У Смілі на засіданні виконкому ухвалили рішення про призначення стипендії творчо обдарованим дітям та молоді, яку отримуватимуть до грудня 2018 року. Кожні півроку відповідна комісія визначає 20 юнаків та дівчат, які мають здобутки в освіті, мистецтві, спорті та представляє їх до нагородження, пише «Сміла».

Стипендіатами стали:

  1. Дар’я Гончар, вихованка дитячої школи мистецтв, за І місце у всеукраїнському фестивалі – конкурсі народної творчості «На Святого Миколая творча іскорка палає» та за І місце регіонального конкурсу дитячої та юнацької творчості «Світ талантів твоїх, Черкащина»;
  2. Ольга Гноєва,  вихованка ДЮСШ «Олімп», за ІІІ місце у чемпіонаті України  з двоборства та І місце у всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики;
  3. Дмитро Губанов, вихованець БДЮТ, за ІІ місце у міжнародному турнірі з вільної боротьби;
  4. Альбіна Єфімова, вихованка БДЮТ, за І та ІІІ місце у  турнірі «Травневий вальс», І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»,  ІІ місце у всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ART People Fest» та І місце у фестивалі «Master of Dance»;
  5. Анна Коротич, учениця гімназії ім. В.Т. Сенатора за два І та ІІ місця у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»;
  6. Анна Корнійчук, учениця гімназії імені В.Сенатора, за  І місце у конкурсі «Об’єднані піснею» від Гільдії Незалежного кіно України, за І місце у конкурсі «Битва талантів» та І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм;
  7. Анна Кравчук, вихованка БДЮТ, за  І місце у міжнародному дитячому фестивалі –конкурсі мистецтв «Соняшник» та І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм»;
  8. Тетяна Пархоменко, вихованка ДЮСК «Локомотив», за два І та ІІ місце у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»;
  9. Вадим Письменний, вихованець ДЮСШ «Олімп» за два І місця  у чемпіонаті Світу з хортингу;
  10. Іван Саража, вихованець ДЮСШ «Олімп» за ІІІ місце на чемпіонаті Світу з таеквондо та два І місця у чемпіонаті Федерації таеквондо України;
  11. Владислав Силка, вихованець ДЮСК «Локомотив», за І місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное, два І та ІІ місце у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»;
  12. Ганна Скорик,  учениця ліцею «Лідер», за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з української мови та  ІІІ місце  з  хімії;
  13. Світлана Сніжко, учениця гімназії ім. В.Т. Сенатора за ІІ місце  у міжнародному фестивалі східного танцю «Піраміда»; чотири І місць у Кубку світу «Belli Dance»;
  14. Катерина Терещенко, учениця школи №3-колегіуму, за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з російської мови та ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт;
  15. Олена Хижняк, учениця гімназії ім. В. Т. Сенатора за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади з англійської мови та ІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт;
  16. Артем Хіміч, вихованець ДЮСШ «Олімп», за два І місця у чемпіонаті Світу з хортингу;
  17. Антон Шуляченко, вихованець ДЮСК «Локомотив», за І місце у Всеукраїнській регаті «Пам’ять» з веслування на байдарках і каное, два І та ІІ місце у чемпіонаті України з веслування на човнах «Дракон»;
  18. Дарина Яблонська, учениця школи №3-колегіуму за ІІІ місце на обласному етапі олімпіади  з російської мови та ІІІ місце – з англійської, ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт;
  19. Олег Яцина, вихованець ДЮСШ «Олімп» та спортивного клубу «Прайд» за два  І місця у чемпіонаті Світу з хортингу;
  20. Анна Яременко, вихованка БДЮТ, за Гран-прі у міжнародному дитячому фестивалі – конкурсі мистецтв «Соняшник» та І місце у Міжнародному конкурсі «Штурм».
Вгору