Такого раніше не було, – Бондаренко поставив ультиматум ТЕЦ з приводу гарячої води

26 вересня 2016, 10:43

вода-424x317

Нині у Черкасах триває четвертий етап гідравлічних випробувань, через що у деяких районах міста немає гарячого водопостачання. Про це на сьогоднішній нараді Черкаської міськради розповів представник ТЕЦ, пише Прочерк.

За його словами, гарячу воду не вдалось увімкнути у Південно-західному районі через порив мережі. І гаряче водопостачання там має відновитись за кілька днів.

В районі залізничного вокзалу та Хімселища теж гідравлічні випробування не закінчені. Там гаряча вода з’явиться днів за 10, - стверджує представник ТЕЦ.

Натомість міський голова Черкас та його заступники висловили незадоволення такою роботою підприємства.

- Це перший рік, коли перед опалювальним сезоном відключають гарячу воду. Перший рік, коли міський голова керує містом, ви проводите гідравлічні випробування восени. Люди десятками звертаються і питають: Що ви робите? У Теплокомуненерго таких проблем немає, а у ТЕЦ є, - зазначив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

Міський голова Анатолій Бондаренко погодився з Радуцьким, та підтвердив що на його пам’яті подібної ситуації раніше не було.

- В жодному іншому місті такого нема. Місто стало заручником приватника. Повірте, у нас є дуже чіткі заходи законного впливу. Тож підіть назустріч не нам, а жителям міста. Ми вимагаємо від вас виконувати обов’язки. Я розумію, що мета приватної структури – це заробляння коштів, але потрібно дивитись на майбутнє, - сказав Анатолій Бондаренко.

Також представники влади попросили, щоб керівники ТЕЦ з’являлись на наради міської ради по понеділках та звітували про ситуацію.

А Олександр Радуцький дав розпорядження проконтролювати, щоб людям не приходили рахунки за гарячу воду, якою вони не користувались.

Поділитись

Коментарі

Вгору