Таємничого «агента» «Правого сектору» бачили в Черкасах

04 лютого 2014, 13:11

Учора в Києві замість анонсованої прес-конференції юриста Сергія Терешка та майора міліції у відставці Василя Донника на тему «Чому під час подій на Банковій, Грушевського та Майдані постраждали журналісти?» прийшов 19-річний хлопець на ім'я Дмитро з метою «розвінчати» «Правий сектор», повідомляє "Прочерк".

На своїй сторінці у «Фейсбуці» кореспондент «1+1» Григорій Жигалов стверджує, що Дмитро кілька місяців тому був помічений у Черкасах.

Як інформує «Телекритика», журналісти з Дмитром спустилися на перший поверх «Інтерфаксу», де Дмитро зробив заяву про те, що «Правий сектор» нібито має травматичну зброю. Сам Дмитро нібито був учасником «Правого сектору» з 20 січня, пробув там тиждень.

Звідки він сам приїхав до Києва – не каже. Свого прізвища не називає нібито з міркувань безпеки. На запитання журналістів, хто і як йому погрожує, сказав, що йому поки що ніхто не погрожував.

Дмитро спілкувався виключно російською мовою, навіть на запитання українською відповідав російською. На запитання, чи він приїхав з Росії, відповів заперечно і показав український паспорт, не відкриваючи його.

На уточнююче запитання кореспондента «1+1» Григорія Жигалова, яка столиця Волині, Дмитро відповів: «Волинь».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору