Булатецький написав листа Томенку і вимагає негайної відповіді

04 лютого 2014, 12:47

Екс-"батьківщинівець" Микола Булатецький написав листа народному депутату України Миколі Томенку. У звернення опозиціонер просить нардепа відповісти, чому він ніяк не відреагував на повідомлення про співпрацю черкаських опозиційних політиків із владою.

Відкритий лист Миколі Томенку

У мене до Вас три питання. Перше – зараз, а друге й третє після відповіді.

Микола Володимирович, протягом року я за підтримки однопартійців (Даценка, Старікової, Полякова, лідерів партійних організацій Золотоноші, Умані, Монастирища, Черкас) звертався до Вас, як куратора Черкаської області. Повідомляв, що Анатолій Бондаренко та група керівників обласної організації (Слуцька, Добровольський, Діскант, Мушієк) працюють виключно на інтереси влади (Тулуба).

Найкраще це проявляється в період виборів. Якщо взяти 2012 рік, то вони зробили все для того, щоб не перемогли наші однопартійці та партнери - Сергій Рудик, Леонід Даценко, Максим Поляков, я. Вони працювали на перемогу Тимошенка, Губського, Яценка, Жуковської. Вони імітували організацію масової підтримки на визволення Юлії Тимошенко, причому масово крали гроші, які виділяла партія та вносили палкі прихильники Юлії Тимошенко.

Разом з Тулубом організували переворот в Черкаській міській раді, за що отримали посади та гроші від Тулуба. Бондаренко зараз організовує системні провокації проти партійців в підтримку влади. Організована (за його прямої участі) акція проти АвтоМайдану (27 січня) – це вже є не просто політична корупція, це підлий злочин проти народу України. Ви все про це знали, я неодноразово інформував Вас та Вашого помічника Володимира Греся. Вимагаю від Вас негайної і публічної відповіді. До речі, відповідь можете узгодити з однопартійцями – Олександром Турчиновим, Андрієм Пишним, Лесею Оробець. У разі відсутності відповіді протягом доби, поставлю вам друге й третє запитання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору