Ситуація критична: води в Черкасах може не бути до ранку

18 січня 2018, 18:36

Відновити водопостачання у Черкасах не вдалося ще й досі. Про це повідомили у міській раді під час засідання оперативного штабу.

- Ситуація дуже загрозлива. Відновити електропостачання до Дніпровської станції не вдалося і невідомо, коли це буде зроблено, - сказав міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Є загроза, що води не буде до завтра.

Така ситуація із Дніпровською водоочисною станцією вперше за 42 роки її експлуатації. Про це сказав директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко. Він говорить, що ця станція ніколи не зупинялася. Якщо її і відключали, то лише на 10-15 хвилин.

- З водопостачанням у Черкасах ситуація зараз критична. Місто практично немає питної води. Робота станції притиснута до мінімуму. Це для того, щоб не зупинити її повністю. Бо якщо ми її зупинимо, то для її подальшого включення знадобиться 10-12 годин, - повідомив керівник «Водоканалу»

Поділитись

Коментарі

Алексей сказав:

Необходимо на будущее сделать возле каждого жилого дома колонку с питьевой водой которая была бы независимой и не зависела от сбоев воды в общегородской сети.И хорошо бы сделать в каждом небольшом микрорайоне хороший туалет. и в таких критических ситуациях его открывать.Если воды вдруг не будет неделю то Черкассы захлестнет любая эпидемия

Дмитро сказав:

Я живу у Кременчуці. Майже в кожному дворі колонка. У більшості випадках самі робили чи депутати.

Песс сказав:

Всі воєдино стали експертами по водопостачанню і водовідведенню. Якщо біля кожного дому робити колонку то це перекопати все місто. Простіше заставити лісників розчистити захисні смуги електропередач до об’єктів критичної інфраструктури.

111 сказав:

А не проще энергетикам сделать так чтобы одновременно не вырубались обе линии

Виктория сказав:

Вам пощастило. Вітаю!

Анна сказав:

10 лет назад колонки стояли на каждом квартале… На пушкенской набережной стоят скважины досихпор

Виктория сказав:

Конечно. Сделают они. Они за копейку удавятся!

Вгору