“Свободівця” Ботнара немає ні в райвідділку, ні в СІЗО, ні в лікарні

27 січня 2014, 18:38

Досі невідоме місце перебування голови обласного осередку ВО "Свобода" Юрія Ботнара, якого ще о 9:30 ранку у центрі Черкас затримали співробітники міліції.

Про це інформує "Прочерк".

Як повідомила нардеп Ірина Геращенко, яка з групою депутатів прибула до Черкас для допомоги постраждалим від побиття «Беркутом», ані в райвідділку, ані в лікарні, ані в СІЗО нардепи не бачили «свободівця».

Нині в Соснівському райвідділку міліції Черкас перебуває нардеп В’ячеслав Кириленко, який з’ясовує, куди вивезли Юрія Ботнара.

Активісти «Свободи» та Євромайдану просять черкащан надати будь-яку інформацію щодо місця перебування Юрія Ботнара.

Перший заступник начальника Управління – начальник слідчого управління МВС області Олег Керевич пообіцяв найближчим часом надати якусь інформацію з цього приводу.

Нагадаємо, 27 січня близько 9.20 ранку Юрія Ботнара затримали працівники міліції у цивільному. Як пояснив «Прочерку» активіст «Свободи» Ярослав Нищик, затримання відбулося в центрі міста.

Зі слів самого Юрія Ботнара, ніяких засобів фізичного впливу до нього поки що не застосовували. Правоохоронці поводилися цілком коректно, але ніяких пояснень щодо причин затримання не дали. Відомо лише, що Ботнару інкримінують «організацію масових заворушень».

Станом на 10.20 лідер обласної «Свободи» ще допитаний не був, він чекав зустрічі зі слідчим у Соснівському райвідділі УМВС України в області.

Поділитись

Коментарі

Иван сказав:

Черкащани таких тварей, которые крушат город, сами готовы убить.

Вгору