Черкаська міліція просить батьків не пускати дітей на акції протесту

27 січня 2014, 18:00

Серед доставлених до Соснівського райвідділу міліції осіб, що порушували громадський порядок, були й неповнолітні. Тому міліція просить батьків посилити контроль за своїми дітьми. 

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

– В переважній більшості серед психологічних особливостей неповнолітніх спостерігається несформованість світогляду, визнання авторитетності і безумовне підкорення волі неформальних лідерів. Такий вплив часто являється асоціальним. В перехідний період підлітки намагаються звільнитись від оцінки і впливу дорослих, вони досить критичні у стосунках з батьками, піддають сумніву поради старших, заперечують «застарілу» систему норм і традицій, – пояснює старший психолог відділу психологічного забезпечення УКЗ УМВС в Черкаській області Тетяна Яскевич. – Це може проявлятися в справжньому бунті, крайності і безкомпромісності у вимогах і поглядах, схильності пред'являти надмірні претензії іншим людям. Неповнолітні часто вважають свою точку зору найправильнішою, висловлюють готовність боротися, протестувати, сперечатися і відстоювати свою думку будь-якими способами.

Саме в цей час батьки повинні бути особливо уважними та терплячими до дітей, розуміти їх прагнення до самовираження, слідкувати, щоб в період підліткового та юнацького психологічного розвитку вони не потрапили під негативний вплив.

УМВС України в Черкаській області просить громадян, зокрема батьків, убезпечити дітей від участі в масових заходах та вчиненні кримінальних правопорушень.

Поділитись

Коментарі

Вгору