Попри революцію черкаська художниця допомагає дітям (фото)

27 січня 2014, 19:11

Відома черкаська художниця Тетяна Черевань 24 січня у книгарні "Буквиця" презентувала, ілюстрований власними картинами, благодійний календар. Кошти від його продажу буде спрямовано на придбання вакцини від поліомієліту (дитячий спинномозковий параліч).

Таку благодійну акцію черкаська художниця ініціює вже вдруге. Перший благодійний календар Тетяна Черевань запропонувала містянам у минулому році. Тоді митцю вдалося назбирати близько 10 тисяч грн на потреби онкохворих дітей. Виручені кошти, вона передала до обласного Центру дитячої онкології та гематології.

Цьогоріч створення календаря є спільним проектом Ротарі клубу Черкаси та художниці Тетяни Черевань. Благодійна мета - залучення коштів та участь у всесвітній благодійній ініціативі Ротарі спільно з Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я, UNICEF, фондом Біла та Мелінди Гейтс —EndPolioNow (Зупинимо Поліо Зараз), що покликана повністю ліквідувати поліомієліт у світі.

- Презентація спільного проекту відбулася. Вражаюче теплою та дружньою була атмосфера заходу. Дякуємо всім, хто прийшов нас підтримати. Збір коштів від продажу календаря розпочато! Приймаємо замовлення. Перші 6 календарів підписані автором напередодні свого Дня народження прикрасять інтер'єри щасливих власників вже сьогодні, ще 6 календарів полетіли у різні міста України, тим хто замовив і оплатив свої примірники до офіційної презентації. Приєднуйтесь і Ви. Календар зроблений з великою любов'ю до життя і неодмінно стане приємним подарунком будь-кому, - написала на своїй сторінці у Facebook у день презентації президент РК Черкаси 2013-2014 Ольга Яловенко.

За словами Тетяни Черевань, у календар увійшли роботи за 2013 та 2014 роки. Останні роботи - з новим відчуттям, вони більш лаконічні. Також цьогорічний календар суттєво відрізняється від попереднього.

- Ми змінили дизайн. Зробили цифри більшого розміру, підібрали новий шрифт та нові цікаві елементи. Від минулорічного залишився лише розмір. Все інше нове, - повідомила художниця.

Вартість календаря становить 100 грн. Розповсюджувати  його будуть зусиллями учасників Ротарі клубу - міжнародної благодійної організації, завдяки чому календар знайде своїх шанувальників у багатьох куточках світу. Також черкасці можуть придбати календар у книгарні "Буквиця", квітковому салоні "Фрагранс" та салоні краси "Леді Стар", а також за номерами телефонів +38 050 198 83 47; +38 093 700 04 21.

Ініціатори створення благодійного календаря зазначають, що фотографії тих, хто долучиться до проекту, за бажанням, будуть опубліковані та назавжди стануть частиною всесвітньої історії боротьби з поліомієлітом.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору