«Свободівці» шукають компромат на начальника міліції

04 липня 2014, 17:05

«Нинішній керівник МВС на Полтавщині ще три місяці тому був справним керівником карателів Януковича на Черкащині. Громадськість вимагає його негайного звільнення, але віз і нині там», – написав у «Фейсбуці» куратор Черкащини від «Свободи» Юрій Сиротюк, інформує "Прочерк".

При цьому, очільник Черкаського обласного осередку партії «ВО «Свобода» Юрій Ботнар через соцмережу звернувся до громадськості з проханням терміново надавати йому світлини та відео з Іваном Корсуном (колишнім заступником начальника УМВС в Черкаській області Дернового і теперішнім головним міліціонером Полтавщини).

Фото потрібні ті, де «він керує тулуб'югендом чи беркутівцями під час протистояння з громадою», – уточнив Ботнар.

«Надсилайте світлини і посилання на відео в приватні повідомлення», – зазначив «свободівець» у «Фейсбуці».

Нагадаємо, що колишній заступник начальника УМВС України в Черкаській області – начальник міліції громадської безпеки полковник міліції Іван Корсун у березні очолив Управління МВС України в Полтавській області.

Іван Корсун упродовж минулого року відзначився, коментуючи конфліктні ситуації під час мітингу 22 березня в Черкасах. Тоді молодики перешкоджали депутатам проходити на сесію. Одному із них – Олександру Сінгаєвському – навіть зламали пальця.

Іван Корсун тоді запевняв журналістів, що молодиків не бачив, а лише «людей похилого віку», та й ті, на його думку, були прихильниками якоїсь політичної сили.

Тоді ж Івану Григоровичу порвали форму і він запевнив, що повісив її в себе в кабінеті на згадку.

Раніше Іван Корсун запевняв, що, перебуваючи на посаді заступника начальника УМВС у Черкаській області, «не підчинявся режиму Сергія Тулуба», голови Черкаської облдержадміністрації.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору