Сусіди повідомляли про гуляння та безлад, – соціальні працівники розповіли про родину, де трагічно загинула дитина

04 жовтня 2017, 13:07

Золотоноша ще не оговталася від трагедії, що трапилася у ніч  із 2-го на 3-е жовтня, коли від рук 20-річного вітчима загинула півторарічна дитина. Як повідомляють у службі у справах дітей, родина, де трапилася трагедія, перебувала під контролем соціальних працівників.

Як розповіла головний спеціаліст по роботі з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах Світлана Радченко, ще на початку вересня сусіди звернулися до служби та повідомили, що у будинку, де перебуває маленька дитина, постійні гуляння та безлад.

- Наші працівники відразу ж виїхали на місце і провели обстеження житлових умов маленької Мирослави. Умови були незадовільні, безлад, відсутність їжі, неохайний стан дитини. 7 вересня служба викликала матір до себе, де провели із Кариною роз’яснювальну роботу та повідомили, що подають матеріали щодо неї до поліції за незалежне виконання батьківських обов’язків. 12 вересня матеріали подали у поліцію. 19 вересня провели повторне обстеження житлових умов, ситуація змінилася кардинально. Чистота, наготована їжа, охайне дитя, - говорить Світлана Радченко.

Фахівець також додає, що матір загиблої дівчинки не можна назвати благополучною.

- Дитя вона народила у 17, завагітніла на 1 курсі ліцею, за документами Карина – матір-одиначка. Навчання покинула і перевелася у вечірню школу у місті Черкаси. Певний час проживала там. Переїхавши назад у Золотоношу розпочала стосунки з місцевим громадянином, який раніше притягався до кримінальної відповідальності. Родина біологічного батька просила віддати дитину їм, але за документами – вони ніхто, батьківство недоведено, а аналіз ДНК, який необхідно було зробити, вони не зробили за незрозумілих умов, - зазначає пані Світлана.

Нагадаємо, у  Золотоноші після «виховних процедур» померла півторарічна дівчинка. Чоловіка затримали поліцейські, він виявився раніше судимим. Наразі проти нього відкрито кримінальне провадження за 2 частини 2 статті 115 (Умисне вбивство).

Поділитись

Коментарі

Вгору