Судитимуть посадовців, які відповідали за ремонт доріг у Черкасах

29 січня 2020, 18:31

Направлено до суду справу стосовно 6 членів організованої групи за зловживання службовим становищем під час ремонту вулично-дорожньої мережі міста Черкаси, – повідомляють в Прокуратурі Черкаської області.

Прокуратура Черкаської області 29 січня направила до суду обвинувальний акт стосовно 6 членів організованої групи, до складу якої увійшли 4 посадові особи Черкаської міської ради та 2 керівника приватних фірм, за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним і громадським інтересам, вчинене організованою групою (ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України).

Слідство установило, що через дії директора одного з товариств м. Черкаси, декількох посадових осіб департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та ще одного керівника підприємства місцевий та державний бюджети України недоотримали більш як 1,5 млн грн.

Через зловживання службовим становищем вказаних осіб генеральний підрядник за договором про ремонт вулиць та доріг міста отримав можливість уникнути сплати податків.

Коментарі

Вгору